H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 10, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 7 Kimmo Mieskoski Rasti-Lukko 33:21 2. 3 Saku Asikainen Hiisirasti 35:57 +2:36 3. 6 Roope Koskinen Hiisirasti 37:14 +3:53 4. 1 Eero Lehtonen Ulvilan Ura 37:28 +4:07 5. 9 Jani Nissinen Hiisirasti 38:27 +5:06 6. 2 Petja Pöyhönen Rastikarhut 39:35 +6:14 7. 5 Ville-Veikko Nurminen Suosmeren Salpa 43:21 +10:00 8. 10 Pekka Putaja Suunta-Sepot 43:27 +10:06 9. 4 Tatu Saari Suunta-Sepot 44:38 +11:17 10. 8 Markus Vainiomäki Suunta-Sepot 48:20 +14:59
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 31 Sami Keskimäki Nakkilan Wisa 58:50
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 41 Esa Hämäläinen Punkalaitumen Kunto 38:46
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 4, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 53 Timo Parttimaa Angelniemen Ankkuri 26:51 2. 52 Jukka Oksanen Rastikarhut 35:42 +8:51 3. 51 Jari Holmberg Ulvilan Ura 37:44 +10:53 4. 54 Jouni Kivimäki Kankaanpään Suunnistajat 37:52 +11:01
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 62 Markku Valtari Vaasan Suunnistajat 40:08 2. 63 Jouko Huuhka Kankaanpään Suunnistajat 41:32 +1:24 3. 61 Ossi Huhtanen Tampereen Pyrintö 42:21 +2:13
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 4, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 74 Tommi Granholm Koovee 35:10 2. 72 Hannu Aasla Koovee 36:11 +1:01 3. 73 Timo Rajamäki Kyrös-Rasti 42:00 +6:50 4. 71 Jukka Sjögren Rastikarhut 45:13 +10:03
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 8, Keskeytti: 0, Hylätty: 1) 1. 88 Erkki Ylikoski Kankaanpään Suunnistajat 36:54 2. 87 Markku Nurminen Suosmeren Salpa 38:25 +1:31 3. 85 Pauli Rautanen Järvenpään Palo 38:54 +2:00 4. 84 Reijo Hirvelä Punkalaitumen Kunto 44:11 +7:17 5. 81 Raimo Hannukainen Kankaanpään Suunnistajat 44:43 +7:49 6. 82 Esa Laine Tampereen Pyrintö 47:56 +11:02 7. 86 Kai Hakanen Vallan Suunta 57:50 +20:56 83 Kauko Vainiomäki Suunta-Sepot Hyl.
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 8, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 91 Reino Ansamaa Rasti-Nokia 31:28 2. 93 Olli Kares Hiisirasti 33:34 +2:06 3. 100 Juhani Ketamo Suunta-Sepot 33:42 +2:14 4. 94 Keijo Lakkinen Suunta-Sepot 34:28 +3:00 5. 98 Esko Jääskeläinen Kokemäen Kova-Väki 38:59 +7:31 6. 97 Tapani Torpo Kankaanpään Suunnistajat 46:01 +14:33 7. 101 Ismo Jokinen Nakkilan Wisa 48:24 +16:56 8. 99 Seppo Keskimäki Nakkilan Wisa 54:27 +22:59
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 8, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 115 Matti Elonen Rasti-Lukko 34:39 2. 118 Stig Heerman Rasti-Lukko 35:19 +40 3. 113 Pekka Nurmi Rasti-Lukko 38:11 +3:32 4. 114 Oiva Kaasalainen Suunta-Sepot 39:04 +4:25 5. 112 Matti Rajamäki Kyrös-Rasti 41:39 +7:00 6. 111 Pentti Rintala Hiisirasti 42:19 +7:40 7. 116 Lauri Hieta Kankaanpään Suunnistajat 44:12 +9:33 8. 117 Kalervo Mattila Rastikarhut 45:41 +11:02
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 122 Teuvo Valtonen Hiisirasti 23:30 2. 123 Onni Rosenqvist Suosmeren Salpa 30:47 +7:17 3. 121 Raimo Erkkilä Suosmeren Salpa 57:56 +34:26
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 132 Tauno Ilonen Tampereen Yritys 30:05 2. 131 Toivo Paunuvuori Suunta-Sepot 37:35 +7:30 3. 133 Ahto Rintala Rasti-Nokia 1:28:10 +58:05
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 151 Calle Eskola OK Kristina 54:55
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 161 Roope Lohikoski Rastikarhut 36:15
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 2, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 171 Juuso Kaihtela Rasti-Lukko 37:04 2. 172 Atte Isolähteenmäki Ikaalisten Nouseva-Voima 50:34 +13:30
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 3, Keskeytti: 1, Hylätty: 0) 1. 183 Janne Lehtimäki Hiisirasti 35:33 2. 181 Oskari Tuominen Hiisirasti 36:27 +54 182 Eero Rötsä Tampereen Pyrintö Kesk.
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 191 Kalle Vehkalahti Länsi-Lavian Loiske 36:33
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 201 Anton Vehkalahti Ikaalisten Nouseva-Voima 36:05
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 211 Matias Leppänen Länsi-Lavian Loiske 31:16
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 221 Ville Vehkalahti Länsi-Lavian Loiske 15:06 2. 223 Antton Kesänen Länsi-Lavian Loiske 16:42 +1:36 3. 222 Lassi Kivioja Länsi-Lavian Loiske 20:14 +5:08
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 231 Mira Kaskinen Rastikarhut 39:03
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 242 Pia Luovula Suosmeren Salpa 31:36 2. 243 Marja-Riitta Holmberg Ulvilan Ura 43:36 +12:00 3. 241 Annika Hepokorpi Rastikarhut 47:58 +16:22
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 2, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 251 Marjo-Riitta Ojansivu Suunta-Sepot 51:00 2. 252 Pauliina Perkola Rastikarhut 57:03 +6:03
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 281 Meri Huhtanen Tampereen Pyrintö 39:39
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 293 Helena Kajaala-Ylikoski Kankaanpään Suunnistajat 51:50 2. 292 Marita Saari Suunta-Sepot 55:21 +3:31 3. 291 Anne Hannukainen Kankaanpään Suunnistajat 1:15:19 +23:29
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 2, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 301 Marjatta Lahtinen Koovee 36:48 2. 302 Tuula Leppänen Rauman Työväen Urheilijat 38:41 +1:53
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 311 Tuula Kaasalainen Suunta-Sepot 34:15 2. 313 Eila Palomäki Suunta-Sepot 41:43 +7:28 3. 312 Orvokki Soikkeli Kankaanpään Suunnistajat 46:28 +12:13
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 5, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 321 Raija Nurmi Rasti-Lukko 29:00 2. 326 Riitta Kolkkala Rasti-Lukko 31:05 +2:05 3. 324 Tuija Kallio Rauman Työväen Urheilijat 35:57 +6:57 4. 325 Riitta Mattila Rastikarhut 36:49 +7:49 5. 323 Eila Ruisaho Epilän Esa 40:32 +11:32
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 4, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 341 Kaisa Hankala Ikaalisten Nouseva-Voima 38:23 2. 343 Laura Holmberg Rastikarhut 38:56 +33 3. 342 Venla Mähönen Kankaanpään Suunnistajat 57:18 +18:55 4. 344 Nea Isolähteenmäki Ikaalisten Nouseva-Voima 1:12:06 +33:43
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 4, Keskeytti: 1, Hylätty: 0) 1. 352 Iida Lähteenmäki Kankaanpään Suunnistajat 50:27 2. 351 Eveliina Vehkala Siikaisten Sisu 1:03:10 +12:43 3. 353 Nina Viitala Rasti-Nokia 1:16:22 +25:55 354 Helka Mähönen Kankaanpään Suunnistajat Kesk.
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 2, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 362 Susanna Aho Hiisirasti 30:39 2. 361 Sarianna Pinola Rasti-Nokia 38:15 +7:36
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 2, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 371 Maija Tiittanen Ulvilan Ura 32:05 2. 372 Sanni Tenho Länsi-Lavian Loiske 47:03 +14:58
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 4, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 382 Helmi Isokallio Länsi-Lavian Loiske 35:33 2. 381 Helena Törmälä Länsi-Lavian Loiske 37:42 +2:09 3. 383 Sini Viitala Rasti-Nokia 49:12 +13:39 4. 384 Katariina Katajisto Länsi-Lavian Loiske 1:26:38 +51:05
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 2, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 392 Katariina Vehkala Siikaisten Sisu 34:41 2. 391 Aino-Sofia Juurijärvi Ikaalisten Nouseva-Voima 37:28 +2:47
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 402 Emma Vehkalahti Länsi-Lavian Loiske 27:53
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 4, Keskeytti: 0, Hylätty: 0) 1. 414 Anniina Vehkala Siikaisten Sisu 16:38 2. 412 Lotta Sjöblom Nakkilan Wisa 17:00 +22 3. 413 Alina Kesänen Länsi-Lavian Loiske 20:14 +3:36 4. 416 Sanni Leppänen Länsi-Lavian Loiske 37:48 +21:10
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H18 H16 H15 H14 H13 H12 H12TR H10RR D21A D21C D35 D50 D55 D60 D65 D70 D18 D16 D15 D14 D13 D12 D12TR D10RR D75
(Lähti: 2, Keskeytti: 1, Hylätty: 0) 1. 327 Aino Erkkilä Suosmeren Salpa 54:11 322 Aino Kirkkala Suosmeren Salpa Kesk.